granulu katli
granulu apkure


Granulu apkures iekārtas


Iekārtu un aprīkojuma piedāvājums

Granulu degļi jaudu robežās no 20kW līdz 1,5MW.

Megatherm. Kokskaidu kurināmo granulu degļi ar jaudu 20 kW līdz 250kW. Tāpat kā Ariterm KMP PX, tie ir ideāla izvēle jebkura cietā kurināmā katla pārbūvei kurināšanai ar kokskaidu granulām - pilnīgi automātiskā režīmā. Atšķiras ar ļoti pārdomātu konstrukciju, kas ļauj apkalpot degli ar minimālu laika patēriņu. Lietotājam draudzīga vadības automātika.

 

Palielināt attēlu

Nani-35

MPB 20-80kW

Vadības bloks

Instalācija

 

Pelltech. Ražo kokskaidu kurināmo granulu degļus ar jaudu 20 kW līdz 1 MW. Degļi ir unikāli ar to, ka tos var uzstādīt gandrīz jebkurā 3-ceļu dūmeju šķidrā kurināmā katlā, bez īpašas apkures katla pārbūves.

 

 

Palielināt attēlu

10 – 50kW

50 – 180kW

0,35 - 1,0MW

 

Pelltech katlu iekārtu un aprīkojuma vadības automātika pieejama 4 izpildījumos ar papildinājumiem. Automātika nodrošina degļa un dūmu sūkņa darbību, granulu padeves aprīkojuma darbību un granulu līmeņa kontroli tvertnē. Papildinājumi nodrošina GSM SMS paziņojumu nosūtīšanu, vai attālinātu katlu mājas iekārtu darbības vadību (WEB Control).

Ariterm/KMP - viena no lielākajām degļu un apkures iekārtu ražotājām Zviedrijā.

Augstas kvalitātes granulu, kā arī šķeldas kurināmā degļi un kustīgo ārdu kurtuves. Dažādi automatizācijas līmeņi. Cenas samērīgums ar kvalitāti. Garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.

PX, BeQuem sērija

Biojet 60-1000kW

Multijet 40-1500kW

 

Granulu katli un kamīni

Latvijā arvien populārāki kļūst pašmāju apkures iekārtu ražotāju Grobiņas SPMK, Komforts (AKG sērijas) un Hromets KAU-ECO sērijas katli. Šie katli ir pielāgoti darbam gan ar Pelltech vai Megatherm, gan Ariterm vai EcoTec degļiem, un komplektā ar dūmgāzu ekonomaizeri nodrošina ļoti augstu lietderības koeficientu.
Ariterm cietā kurināmā un granulu katli. Granulu kamīnkurtuves ar unikālu bez dūmeņa tehnoloģiju.
Moretti Design granulu kamīni un granulu, vai malkas-granulu kamīnkurtuves. Itālijas elegance un siltums jūsu mājās.
Tehnoloģiju vizualizācija: Moretti Design

Granulu apkures aprīkojums un piederumi

Granulu tvertnes, līmeņu kontrole, svēršanas aprīkojums, granulu padeves transportieri, pelnu izvadīšanas sistēmas, dūmu sūkņi, cikloni, vadības automātika, u.c..

Industriālo apkures iekārtu TEHNOLOĢIJU PIEDĀVĀJUMS

Nominālās jaudas 100kW, 180kW, 350kW, 700kW vai 1MW

 

Tehnoloģiju vizualizācija: Ämari klipp

 

 

 

 

 

 

Lapas saturs atjaunots 10.04.2018